Korzystny kolagen – bo młodość nie zna granic

Marzenia o zachowaniu stałej młodości i ładnego wizerunku towarzyszą nam od czasów starożytnych.

Filozofowie, lekarze i naukowcy poszukiwali i poszukują po dziś dzień kolejnych recept na niekończącą się młodość. Upływ czasu wydaje się jednak nieubłagany, a prawa natury nie do oszukania…
Na szczęście współczesna nauka, przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny dają nam  możliwość zatrzymania procesu starzenia i niwelowania jego objawów. Współcześnie dostępnym „eliksirem młodości” jest kolagen, który specjaliści zamknęli w laboratoriach w preparacie Collagen. Co w nim znajdziemy?

Przede wszystkim największą dawkę łatwo przyswajalnych, naturalnych białek kolagenowych, które są głównym składnikiem proteinowej siatki napinającej skórę. Preparat w swym składzie zawiera kolagen rybi, kwas hialuronowy, come ingrandire il pene witaminy E i C, biotynę, cynk, selen, ekstrakt z pestek winogron bogaty w antyoksydanty. Główny składnik – kolagen rybi – jest  związkiem czynnym. Dzięki temu, że jego cząsteczki są mniejsze od kolagenu pochodzenia zwierzęcego, szybciej przedostaje się do naszej skóry i odnawia ją. W szybkim czasie neutralizuje skutki działania wolnych rodników, odgrywających najważniejszą rolę w  procesie starzenia się skóry.

Kwas hialuronowy zapewnia naszej skórze idealne nawilżenie, przez co wpływa na wygładzenie i spowolnienia procesów starzenia się naszej tkanki skórnej.Stosowany jest często jako składnik kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym.Jednakże przyjmowany w kapsułkach osiąga większą skuteczność, a znakomity efekt utrzymuje się przez dłuższy czas.Uzupełniającym atutem kwasu hialuronowego jest obniżenie podrażnienia skóry,ułatwianie transportu składników odżywczych oraz usuwanie substancji toksycznych wewnątrz skóry z tego powodu skóra nabiera koloru i blasku.

Polifenole znajdujące się w ekstrakcie z pestek winogron korzystnie wpływają na mikrokrążenie skóry oraz przyczyniają się do poprawy come allungare il pene elastyczności ścianek naczyń. Następnie witamina C i E wznawiają elastyczność i sprężystość skórze. Tak jak kolagen zabezpieczają skórę przed szkodliwym funkcjonowaniem wolnych rodników i oraz zapobiegają utlenianiu i niszczeniu warstwy lipidowej naskórka.

Zawarta w Collagenie biotyna, cynk i selen pomagają w poprawie kondycji włosów i paznokci, zabezpieczając je przed szkodliwym pracą czynników zewnętrznych. Szara, ziemista cera to zwykle owoc , złego odżywiania i zbyt dużego tempa życia.Nie pozwólmy, aby codzienne stresy znajdowały odzwierciedlenie na naszej twarzy.